Telefon
WhatsApp
İnstagram

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

1963 yılından bu yana Birtan Soğutma adıyla kurulmuş olup 13 Temmuz 1973 yılında Birtan ismini ölümsüzleştirerek marka tescilini almıştır.

Gelişen teknolojiye uygun olarak uzun yıllar yurt çapında geniş müşteri kitlesi ile yapmış olduğu imalatlar ile soğutma sektörüne katkıları çok büyüktür.2000 yılında üretim kalitesini ve ürün çeşidini arttırmak amacıyla yapılan ARGE çalışmaları 2010 yılında poliüretan dolgulu soğuk depo paneli üretimine başlamıştır.

1999 yılında Avrupaya kapılarımızı açtık ve firmamız Avrupa,Orta Asya ve Afrika ülkeleri ile ticari faaliyetleri gerçekleştirmiştir.Daima çevre bilincini ön planda tutarak çevreye karşı duyarlı ve düşük enerji tüketimli ürünler sunmak,güvenilir yeniliklere açık ve her konuda öncü yaklaşımlarıyla müşterilerimize her zaman en iyi ürünleri ve hizmeti vermek bize sektörde öncü bir isim haline getirmiştir.

Hedefimize doğru atılan kararlı adımlarımızda bizlerden desteğini ve güvenini hiç eksik etmeyen siz değerli müşterilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.

Birtan Soğutma

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız